Драйвовий концерт та таємничий вплив діджеріду

Дякуємо усім, хто відвідав презентацію нової концертної програми групи «Кам’яний гість» «По горизонту до небес». Приємно, що усі місця були зайняті ще за годину до початку виступу, а під час концерту клуб «Route 66» був переповнений. Публіка порадувала своїм позитивним настроєм і підтримкою. Окрім годинної програми, яка складається з нових пісень, К.Г. зіграв багато композицій з ранньої творчості. Ми отримали велике задоволення від концерту.

Не обійшлося і без дивних обставин. Після того, як у пісні про старого шамана пролунав діджеріду, стало неймовірно важко співати. У наступних композиціях чітко прослуховувалися дивні звуки та мелодії, які дуже заважали зосередитися. На титульній пісні «По горизонту до небес» паралельні шуми стали настільки гучними, що довелося інтонувати майже навмання. Не виключено, що на сцені були якісь перешкоди в моніторах, але ж решта музикантів їх не чули, та й на запису концерту все чисто. Дивно, але після того, як у пісні «Кувала зозулень» знову зазвучав діджеріду, загадкові звуки зникли. Недарма ходять легенди про чарівні властивості одного з найдавніших інструментів та його загадковий вплив на людей.

Окремої уваги та подяки заслуговує виступ спеціальної гості концерту Марії Нікуліної. Її прекрасний голос у цей вечір звучав незабутньо.

Концерт відбувся, було чудово.