70/80

Рік виходу: 2015
Тривалість: 00:41:11

«70/80» – альбом гурту «Кам’яний гість», у якому пісні світових рок-легенд 70-х та 80-х років виконуються українською мовою. Окрім близьких за змістом перекладів, він наповнений зовсім новими аранжуваннями, у яких драйв класичного звучання поєднаний із природною мелодійністю української мови, що надає свіжого подиху відомим пісням. Цей проект – своєрідна подяка класиці. 

Там, за горами

Рік виходу: 2013
Тривалість: 00:43:05

Платівка "Там, за горами" була презентована наприкінці 2013 року, хоча робота над нею розпочалася ще у 2011 році. Протягом всього часу музиканти накопичували музичний матеріал та шукали найкраще звучання. Під час запису використовувалися не тільки «традиційні» інструменти, а й різноманітні етнічні цікавинки. Тематичний діапазон пісень є досить широким - від сміливої самоіронії до глибоких переживань та філософських роздумів. Пісня «Там за горами», яка і дала назву платівці, має свою цікаву історію із реального життя.
Композиції з альбому вже неодноразово виконувалися на різноманітних концертних майданчиках - від пабів до опен-ейрів.Втім, після кропіткої студійної роботи, пісні, добре відомі прихильникам гурту, набули зовсім нових барвів та відтінків.

60/70

Рік виходу: 2012
Тривалість: 00:45:54

«60/70» – некомерційний альбом гурту «Кам’яний гість», у якому пісні світових рок-легенд 60-х та 70-х років виконуються українською мовою. Цей проект – своєрідна подяка класиці, можливість провести творчий експеримент та створити новий погляд на відомі рок-хіти, поєднавши драйв класичного звучання із природною мелодійністю української мови. Переклади пісень максимально наближені до оригіналу та є власним доробком гурту «Кам’яний Гість».

По горизонту до небес - демо-альбом

Рік виходу: 2010-2011
Тривалість: 50:04:51

«По горизонту до небес» не є офіційно виданим альбомом. Демо-версії пісень були записані на репетиціях гурту протягом 2010-2011 років. Спочатку ми не планували ділитися цією роботою, але згодом передумали.

Танец со временем + Bonus

Рік виходу: 2003

"Танец со временем" - єдиний російськомовний альбом гурту "Кам’яний гість". Ця платівка була записана майже на самому початку творчого шляху колективу. У ті часи музиканти не мали якісних інструментів та досвіду студійної роботи. В текстах та аранжуваннях відчувається пошук та експеримент. Більшу частину аудіо-матеріалу було накопичено протягом декількох ночей. Зведення та мастеринг теж здійснювався у великому поспіху. Результат вийшов трохи розбишацьким та наївним, але щирим.