Подкаст програми "Пора року" з'явився на Патреоні!

pora roku patreonЯкщо ви ще не слухали програму "Пора року" на "Громадському радіо", дуже радимо це зробити. Адже тут звучить багато такої якісної української музики, яку ви не почуєте в етері інших радіостанцій. Ведучий програми Андрій Куликов завжди підбирає для своїх слухачів тільки ексклюзивний аудіоконтент. У програмі — гості-музики та не музики, розкриття таємниць рок-музики, змога для слухачів висловити ставлення до музики й до подій, що відбуваються в Україні та довкола.

Андрій Куликов неодноразово запрошував музикантів гурту "Кам'яний гість" до прямого етеру "Пори року". І це спілкування завжди було цікавим та приємним!

Але незалежні проєкти завжди потребують підтримки. І зараз у нас з вами є така нагода, адже "Пора року" з'явилася на платформі Patreon. Команда подкасту створила цю сторінку для тих слухачок і слухачів, які хочуть підтримати незалежність програми. Це подкаст для душі, в якому для вас грає важлива та цінна музика! І саме тут ви можете почути прем'єри нових пісень гурту "Кам'яний гість"!

Підписуйтесь на "Пору року" на Патреоні та отримуйте приємні подарунки від Андрія Куликова!
Зробити це можна за адресою: https://www.patreon.com/poraroku

"Пора року" на сайті "Громадського радіо": https://hromadske.radio/podcasts/pora-roku