• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

29-й день народження гурту «Крематорий» в Києві

Детальніше: группа Крематорий

29 листопада на сцені ЦКМ НАУ гурт «Крематорій» відзначив свій 29 день народження яскравим музичним шоу. Протягом півторагодинного концерту музиканти представили свої найкращі хіти, а також чимало сюрпризів!

Спеціальним гостем київського концерту став гурт «Кам’яний гість». «Крематорій» і «Кам’яний гість» пов'язує багаторічна дружба, а спільні концерти стали вже доброю традицією. Київські музиканти приготували для московських колег унікальний подарунок - кілька пісень зі свого нового альбому «60/70», в якому пісні легенд світового року 60-70 - х років звучать українською мовою. Також одним з яскравих елементів шоу стала посвята в "Лицарі Крематорію" лідера групи "Кам’яний гість" Юрія Вереса.

Іменинники, втім, теж не залишилися осторонь від легендарної музики 60-70хх, виконавши пісню Here comes the sun Джорджа Харрісона. Тим самим Армен і Ко вшанували пам'ять легендарного бітла, який пішов у кращий світ в цей день рівно 11 років тому.

Безумовно, у кожного меломана є улюблена добірка, що включає в себе «Безобразную Эльзу», «Таню», «Мусорный ветер» та інші пісні улюбленої групи, що стала вже класикою «російського року». Однак, жодний, навіть найякісніший студійний запис, не здатен передати живу енергетику і драйв, які незмінно супроводжують концерти «Крематорія». І неважливо в чому секрет: у дивовижній зіграності, граничній самовіддачі, або в харизмі та неповторності кожного музиканта, кожен концерт «Крематорія» - це, перш за все, дуже якісне шоу!

Отже, світло приглушили, пролунали містичні звуки і під вітальні крики залу на сцену вийшов Армен Григорян чорних окулярах і незмінному капелюсі. І шоу почалося!

Незважаючи на те, що зал ЦКМ НАУ розрахований на «сидячу» публіку, вже з самого початку концерту люди стали скупчуватися в проходах, танцюючи і підспівуючи.

Враховуючи особливий привід заходу, «Крематорій» зробив ексклюзивний подарунок публіці, виконавши дві нові пісні «Дуель» та «Мерилін» зі свого майбутнього альбому.

Особливий секрет групи «Крематорій» в тому, що в рамках одного музичного колективу зібралися дуже яскраві і самодостатні музиканти, які, тим не менш, не перетягують увагу кожен сам на себе, а органічно доповнюють один одного. Таким чином, виходить дуже потужний заряд музичного драйву, в якому кожен елемент яскравий.

Чого коштував перфоманс, який нещодавно повернувся в Крематорій, скрипаля Максима Гусельщикова! Його виступ був окремим шоу, він відривався на всі 200%, заворожуючи своєю енергетикою зал.

Вперше на українській сцені виступив новий гітарист «Крематорію» Володимир Куликов - наймолодший учасник колективу. Бойове хрещення Володимира на концерті з «Крематорія» відбулося трохи більше трьох місяців тому, і він настільки органічно вписався в колектив, що на київській сцені мова б не повернувся назвати його дебютантом.

Окремо варто відзначити ритм-секцію. Басист Микола Коршунов брав найактивнішу участь в імпровізованому шоу, розбавляючи музичні композиції надзвичайно сильним віршованим перфоменсом. Барабанщик Андрій Єрмола також не відставав, і дурів від душі.

Словом, на концерті було все: і прем'єри, і сюрпризи, і. неймовірний емоційний підйом, легендарний «Мусорный ветер», «Сексуальная кошка» і «Безобразная Эльза», на перших акордах якої, весь зал встав і вже не сідав до завершення концерту. Два рази під гучні тривалі оплески «Крематорій» виходив на біс.

Особлива магія будь-якого «живого» концерту в його емоційній складовій, в особливому єднанні з публікою. Коли зал встає в єдиному пориві і співає пісні разом з групою, коли всі пов'язані єдиною музичною хвилею. І особлива заслуга музикантів, які і через 29 років здатні створити цю неповторну хвилю і змусити публіку відчувати себе єдиним цілим.

Безперечно концерт гурту "Крематорій" - став одним з найцікавіших музичних подій року, що минає і, без сумніву, - найбільш гідним завершенням рок-осені 2012!

Більше фотографій:
Гурт «Кам’яний гість» Вконтакті: http://vk.com/clubstoneguest

Марія Ніколаєва

Джерело: http://www.rock.kiev.ua

Найближчі концерти

Музика гурту

Валерій Луценко - бас-гітара
Сергій Робулець - флейта
Юрій Верес - автор пісень, вокал, акустична гітара
Віктор Чернецький - гітара
Сергій Спатарь - барабани, перкусія

Кам'яний гість - малюнок. Автор - Дмитро Бакрив