Світлини з "незвичайного концерту" гурту "Кам’яний гість"

Світлини з "незвичайного концерту" гурту "Кам’яний гість", що відбувся минулої суботи в приміщенні репетиційної бази "KOVbazza". Дякуємо всім гостям за теплий настрій та підтримку! Ви найкращі! Спасибі Марії Ніколаєвій за такі чудові фото.


Ми потроху наближаємося до цілі, але все ще потребуємо вашої підтримки у створенні платівки «70/80». Для запису альбому зібрано вже майже половину необхідної суми. У проекті взяли участь 44 доброчинці. Щиро дякуємо всім!

До завершення збору коштів залишилося всього 27 днів. Будемо вдячні вам за участь у створенні альбому «70/80». Підтримати нашу ідею можна на сайті проекту "Спільнокошт" - http://biggggidea.com/project/741/

Також будемо вдячні вам за поширення інформації про нашу майбутню платівку.

Щоб віддячити вам за добру справу, ми підготували багато різноманітних призів, серед яких: альбом «Там, за горами» з автографами музикантів гурту «Кам’яний гість»; подарунковий екземпляр диску «70/80»; альбом «60/70»; запрошення на благодійний концерт - офіційну презентацію альбому; відвідування репетиції гурту; участь у записі альбому; фотопрогулянка вуличками старого міста у виконанні чудової Марії Ніколаєвої. Детальніше - http://biggggidea.com/project/741/

Нагадуємо, що в альбомі «70/80» гурту «Кам’яний гість» українською мовою прозвучать пісні легендарних The Beatles, The Doors, Queen, Genesis, Slade, Pink Floyd, Garry Moore, David Bowie та Creedence Clearwater Revival. Відомі композиції сімдесятих та вісімдесятих років не лише міститимуть близькі за змістом переклади, а й прозвучать у зовсім нових аранжуваннях. Деякі пісні були написані більше тридцяти років тому, та, на диво, виявилися актуальними і сьогодні, наче автори тоді розповідали про теперішні події в Україні.

Створимо новий альбом разом!