Пісня «Land of Confusion» гурту «GENESIS» прозвучить українською мовою в альбомі «70/80»

“Land of Confusion” - відома політична пісня британського гурту “Genesis”, що поставила під сумнів мудрість світових лідерів в ті часи, коли між США та Росією виникла загроза ядерної війни. Текст написав гітарист Майк Резерфорд, а музика була створена всім колективом «Genesis». Філ Коллінз казав про цю пісню - "політична пісня про безлад, ми приземлилися".

Пісня увійшла до альбому «Invisible Touch», що був виданий у 1986 році. Також на “Land of Confusion” було створено креативне лялькове відео. Цей відеокліп досить швидко став популярним.

В альбомі «70/80» пісня "Land of Confusion" звучатиме українською мовою та матиме назву «Збентежений край». Перекладаючи цю пісню, ми були вражені її пророцтвом та актуальністю. В нашій версії пісня відображає події, що відбуваються зараз в Україні. Загальне звучання пісні також суттєво змінилося, з музичної складової залишилася лише гармонія.

Нагадуємо, що платівка «70/80» гурту «Кам’яний гість» міститиме українські версії пісень легендарних The Beatles, The Doors, Queen, Genesis, Slade, Pink Floyd, Garry Moore, David Bowie та Creedence Clearwater Revival. Відомі композиції сімдесятих та вісімдесятих років не лише міститимуть близькі за змістом переклади, а й прозвучать у зовсім нових аранжуваннях.


Land Of Confusion Genesis

Ми вже майже досягли мети. Для запису альбому «70/80» зібрано 23700 грн. Це 99% з необхідної суми. До проекту вже долучилося 47 доброчинців. До завершення збору коштів залишилося 16 днів. Долучайтеся! Ще є багато призів.

Будемо вдячні вам за підтримку та участь у створенні альбому «70/80». Підтримати нашу ідею можна на сайті проекту "Спільнокошт" - http://biggggidea.com/project/741/

Також будемо вдячні вам за поширення інформації про нашу майбутню платівку.

Щоб віддячити вам за добру справу, ми підготували багато різноманітних призів, серед яких: альбом «Там, за горами» з автографами музикантів гурту «Кам’яний гість»; подарунковий екземпляр диску «70/80»; альбом «60/70»; запрошення на благодійний концерт - офіційну презентацію альбому; екскурсія на репетицію гурту; участь у записі альбому; фотопрогулянка вуличками старого міста у виконанні чудової Марії Ніколаєвої. Детальніше - http://biggggidea.com/project/741/

Створимо новий альбом разом!