Тринадцятий день народження, квітневий понеділок, або Рок проти прикмет

День народження гурту Кам’яний гість у Route 66

11 квітня в київському клубі "Route 66" відбудеться святкування дня народження рок-групи "Кам’яний гість".

Команда створена в 1998 році у Києві і з часу свого створення відвідала з концертами дванадцять областей України, а також неодноразово виступала у Москві. Аранжування групи - поєднання різних музичних стилів : від етнічних мотивів, балад, блюзів до хард-року.

"Святковий концерт буде особливим. Ми проїдемося у своєрідній машині часу, за допомогою музики повернувшись до днів заснування гурту і плавно переміщаючись до сьогодення", - заявляє лідер групи Юрій Верес.  Окрім вже вподобаних слухачам пісень, група презентує нову інструментальну композицію "The Inspiration". Також цього вечора уперше прозвучить відреставрована версія пісні "Дощ" з альбому "Танец со временем".

У концерті візьме участь спеціальний гість, чудова вокалістка Марія Никулина, з якою гурт "Кам’яний гість" пов'язує давня дружба і багато спільних концертів. Ще одна приємна новина для тих, кому не вдалося відвідати попередній концерт групи. У вас буде можливість почути в пісні "Блюз шамана" таємниче звучання діджеріду, одного з найдревніших інструментів світу.  Курс етнотерапії проведе  Микита Єфанов.

До речі, той факт, що подія відбудеться у понеділок, а група відмічає 13-річчя,  - два прекрасні приводи зламати стереотипи про важку вагу дня та "рокової" дати! Адже, відвідавши концерт, ви отримаєте заряд гарного настрою на увесь тиждень!

Концерт відбудеться 11.04.2011 у байк-рок-н-ролл клубі "Route 66" (м. Київ, вул. Жилянська, 87/30), початок о 20:00.

Вхід вільний!