Звані "Гості" (В.Мельниченко, стаття про концерт)

Кам’яний гість, Диджериду, Никита Ефанов

11-го квітня в київському байк-рок-н-ролл клубі "Route 66" відбувся концерт відомої київської рок-групи "Кам’яний гість". Гурт відсвяткував своє 13-річчя і сміливо можна сказати, дуже по-дорослому. Після початку концерту в клуб вже не хотіли пускати відвідувачів, оскільки не було вільного місця і публіці ніде було розміститися.

Концерт почався піснями з ранніх альбомів гурту, на радість публіці прозвучали вже добре знайомі "Просыпайся!", "Одинокие вокзалы", "Вместе с собой", "Дождь", "Лететь", "Танцы до упада".

Дуже порадував україномовний матеріал групи, прозвучали красиві, мелодійні і драйвові композиції "Так буває", "Їхали козаки", "Пити треба менше", "Не заводиться", "По горизонту до небес", "Кувала зозулень". Хочу відмітити особливу силу пісень "Там за горами" і "Chateau Gaillard".

Особливий відгук у публіки отримала пісня  "Chateau Gaillard", що переносить в середньовіччя, коли романтика жила у битвах і звучала металом клинків.

Рок-група "Кам’яний гість" завжди відрізнялася пошуком новизни і постійно експериментує із звуком, очевидно, так і з'явилася нова пісня "Блюз шамана", яка просто перенесла присутніх в інший вимір. Дуже цікаве звучання і особливу енергетику пісні дає звук одного з прадавніх духових інструментів у світі - діджериду. Разом з цим, особливою "фішкою" групи є яскравий звук флейти, яка надає відчуття "нешаблонності" і "всестильності".

На завершення, на біс, прозвучала нова щира пісня "День" в акустичному варіанті.

Перлиною святкового вечора, безумовно, була чудова і чарівна співачка Марія Нікуліна, сольний виступ якої відкрив концерт. Також, спільно з групою "Кам’яний гість", вона виконала композицію "Maybe I, Maybe You" ("Scorpions").

І, окремо хочу сказати, про клуб "Route 66" - це місце, в якому вирує час і витає дух рок-н-ролу і дуже приємно, що в Києві такий стильний, модний і в той же час вірний традиціям острів свободи. Звук апаратури в клубі дуже хороший, а для відвідувачів створена затишна атмосфера.

День народження групи пройшов "На ура!", спасибі хлопцям за яскраві емоції, Rock'n'Roll Forever!

Володимир Shaman Mельниченко