Кам’яний гість розігріє Крематорій

Юрій Верес (Кам’яний гість) та Армен Григорян (Крематорій) на спільному виступі

8 грудня в київському Домі офіцерів відбудеться спільний концерт київського гурту "Кам’яний гість" і легендарної російської групи "Крематорій", яка цього року відмічає свій двадцять восьмий день народження.

"Це прекрасний привід знову зібратися разом, щоб зарядити публіку драйвом і позитивом. Спільні концерти з "Крематорієм" вже давно стали доброю традицією. Ми раді, що грудневий виступ не буде виключенням. Чекаємо усіх прихильників хорошої музики та живого звуку", - повідомив Юрій Верес - фронтмен групи "Кам’яний гість".

Попри те, що музиканти "Крематорія" нещодавно радували київських слухачів потужним клубним концертом, для Києва їх приїзд - завжди довгождана і знакова подія. Ажіотаж настільки великий, що зал Будинку офіцерів напевно буде переповнений. Кожен виступ неповторний, повен імпровізації та магічної сили, яку можна відчути тільки на концерті. І цього разу захід пройде не без сюрпризів - різноманітно, насичено і рок-н-рольно. Спочатку київські музиканти представлять публіці пісні зі своєї абсолютно нової україномовної програми, а потім легенди російського року підірвуть зал запальними крематорськими хітами. Початок концерту о 19:00.