"Крематорій" та "Кам’яний гість" представлять "Літню акустику"

Летняя акустика19-го травня в “Undeground Music Hall” відбудеться спільний акустичний концерт гуртів "Крематорій" та "Кам’яний гість". Це не перший спільний виступ українських і російських музикантів, яких пов’язує не лише творча співпраця, але й багаторічна дружба.
 
Цього разу виступ буде особливо цікавим і обіцяє своїм глядачам чимало сюрпризів.
 
Останнім часом стало очевидно: тяга слухачів до акустичних концертів «Крематорія» набирає обертів. Насамперед, тому, що сама атмосфера, камерна і тепла, схожа на перші квартирні концерти і розташовує до взаємодії з артистом. Для лідера групи Армена Григоряна, головне - «майже абсолютна свобода, і можливість змінювати настрій, подачу, і навіть музику і тексти пісень».

Другий учасник концерту - група "Кам’яний гість", крім "тихої" версії своїх пісень, обіцяє ще один сюрприз. Київські музиканти вперше представлять свій варіант пісні Джоржа Харрісона «While my guitar gently weeps» з нового проекту «Рок-відродження», в рамках якого група "Кам’яний гість" виконує пісні легенд світового року 60-70х українською мовою у власній музичній обробці.

Чекаємо всіх 19 травня в клубі «Undeground Music Hall» (пр. Московський 13-В). Початок концерту о 20:00.