«Трипільське коло 2012» завершиться під блюз старого шамана!

Блюз шамана на Трипільському колі1 липня гурт «Кам’яний Гість» своїм виступом завершить музичну частину V Міжнародного фестивалю "Трипільське коло". На слухачів очікує багато позитивної музики, а також пісня «Блюз шамана», оновлений варіант якої «Кам’яний Гість» підготував спеціально для «Трипільського кола».

Заявлений гуртом стиль звучить як «своєрідна музика». І дійсно, творчість гурту важко обмежити рамками визначеного формату. Класичні рокові мотиви розбавляються мелодійністю флейт і трансовими ритмами етнічної перкусії, гітарний драйв переплітається з незвичайними мотивами варгану та діджріду, щирість лірики межує з іронією. Київські музиканти кожен свій виступ готують для слухачів приємні творчі сюрпризи.

V Міжнародний фестиваль «Трипільське Коло 2012. Парад Стихій!» – це найпотужніша етно-подія року, яка вже стала важливим культурно-мистецьким явищем країни. Не випадково «Трипільське Коло 2012» обрано іміджевою подією в рамках Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

З 28 червня по 1 липня у м. Ржищів Київської області на гостей фестивалю очікує свято мистецтва та краси з великою кількістю цікавої музики, а також чисельні майстер-класи, кінопокази, квести, семінари, різноманітні етно-шоу. Цього року на майданчиках фестивалю виступлять відомі українські та іноземні гурти та виконавці: AtmAsfera, Illaria, Тартак, Мед Хедс, Kozak System, ДримбаДаДзиґа, CARRANTUOHILL (Польща), OSIMIRA (Білорусь) та інші.

"Трипільське коло" 2012 присвячене гармонії чотирьох стихій: Води, Землі,Вогню та Повітря.

Безумовно варто виїхати зі спекотного міста, щоб прекрасно провести час в атмосфері натхнення і творчості та насолодитися чудовою музикою у форматі open-air.

Одразу після виступу гурту "Кам’яний Гість" на відвідувачів фестивалю чекає трансляція фіналу Євро 2012, а на закінчення – вражаюче фаєр-шоу.