Київ, "Бочка Хмільна"

м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 3-Б. Початок о 21:00. Вхід - 30грн.

20 березня у клубі «Бочка Хмільна» «Кам’яний Гість» зіграє великий весняний відео-концерт. Програма складатиметься з кращих пісень гурту та, як завжди, різних музичних сюрпризів.

Весна надихає на творчість та подарунки, тож музиканти підготували своїм шанувальникам приємні несподіванки. Близько двох годин гості зможуть не тільки насолоджуватися якісним звучанням та цікавим музичним матеріалом, а й споглядати яскравий та динамічний відео супровід, який транслюватиметься на великий екран протягом усього концерту!

Цього вечора можна буде почути декілька нових пісень гурту, а також містичні звуки одного з найстародавніших та найзагадковіших інструментів світу – діджеріду. Сюрприз для справжніх поціновувачів – українська версія відомої балади легендарних "The DOORS" ­– «People  are strange».

Ще одна цікавинка – вже традиційний розіграш презентаційного диску "Кам’яного гостя". В доповнення до чудового настрою, у вас є можливість отримати гарно оформлену добірку пісень улюбленого гурту!

«Кам’яний Гість» ­– неординарний представник української рок-сцени. Захоплюючі поетичні сюжети, автентична мелодійна музика, якісне звучання, стилістична різноманітність аранжувань – все це притаманно творчості гурту. Поєднуючи етнічні мотиви з сучасним роком, музиканти створюють пісні, які наповнені особливо теплим настроєм та доброю енергетикою.

Отже, чекаємо на вас та ваших друзів 20 березня у клубі «Бочка Хмільна» за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 3-Б 1 (М. «Театральна»). Початок о 21:00. Вхід – 30 грн.

Дізнатися детальніше про творчість «Кам’яного Гостя», а також прослухати та завантажити пісні можна на офіційному сайті гурту: http://www.kg.org.ua

Детальніше: poster-kg-bochka-20-03-2012