30.05.2010 - с.Копачів

Парк "Київська Русь". День Києва. Фестиваль "Правильний рок". с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл., 34 км від Києва. Початок концерту о 16:00.

"Парк Київська Русь" — Центр культури та історії Київської Русі

Київська Русь – могутня держава середньовічної Європи, яка за своїм історичним значенням стоїть на одному рівні з Візантійською імперією та імперією Карла Великого.

Народження "Руської землі", а саме так величає преподобний Нестор свою державу в "Повісті минулих літ" та виникнення її стольного граду Києва завершило собою багатовкову історію східнослов’янських племен на шляху до своєї держави. "Се буде мати городам руским" виголосив на освячених київських погарбах князь Олег, що об’єднав під своэю егідою  руські землі.

Початком початків Києва, а значить і Київської Русі, його сердцем, був - Дитинець-Кремль з його головною святинею - Десятинною церквою, що була побудована Хрестителем Русі, князем Володимиром. Саме звідси "есть пошла "Русская замля". Але час та люди стерли с лиця землі княжий Кив. Не стало ані Десятинної церкви, ані монастирів, ані княжих хором, ані міських кварталів торгівців та ремісників.

Відродити втрачену велич архітектурного образу Києва, його історичного ядра - Дитинця - головна мета проекту "Парк Київська Русь" - Центра культури та історії Київської Русі. Цей воістину грандіозний проект XXI поверне Україні, здавалось би навіки втрачені сторінки її історії, побудує міст історичної пам’яті з минулого в майбутне, вшанує пам’ять наших пращурів та нагадає усім, що Стародавній Київ – був, є та завжди буде культурною столицею східних слов’ян,  витоком східнослов’янської цивілізації, засновником Православ’я в Євразії, культурним феноменом світової цивілізації.

Місцерозташування "Парку Київська Русь"

"Парк Київська Русь" — Центр культури та історії Київської Русі — розташовується в с. Копачів Обухівського району Київської області, Україна, в 34 км від Києва. На теріторії Парку проводиться Міжнародний фетсиваль історії та культури "Парк Київська Русь".

Транспортування на час проведення Фестивалю:
- спеціальний маршрут: станція метро "Видубичі " — "Парк Київська Русь" (с. Копачів);
- власним авто або таксі (для автомобілістів буде організована стоянка);

Розташування "Парку Київська Русь" на карті:
urkmap