Плине час

Детальніше: Плине час

 
Пропонуємо вам послухати уривки пісень з альбому "Плине час".

Слухати уривки (preview) з альбому "Плине час"

Придбати альбом "Плине час":

Рік виходу: 2020

Трек-лист:

 1. Човен (04:34)
 2. Якщо бачиш (03:49)
 3. Там, за горами (03:07)
 4. Хижі люди (04:12)
 5. В моїх снах (04:04)
 6. Плине час (04:25)
 7. Пити треба менше (03:52)
 8. Знову день (04:23)

Тривалість: 00:32:26

"Плине час" - один з найліричніших та найпозитивніших альбомів гурту "Кам'яний гість".

Платівка містить 8 треків, кожен з яких представляє собою окрему історію. Разом вони утворюють єдину сюжетну лінію з певними етапами розвитку і кульмінацією.

У текстах пісень музиканти піднімають такі важливі теми, як віра та надія, життя та смерть, мир та війна, зустріч та розставання, натхнення та любов. Також в альбомі знайшлося місце для іронії та гумору.

Роботу над платівкою гурт почав ще у 2017 році. Зі слів музикантів: "Відтоді ми активно працювали над створенням якісних аранжувань та пошуком потрібного звуку. Спочатку платівка повинна була називатися "Човен", але коли з'явилася пісня "Плине час", у питанні назви одразу були розставлені всі крапки над "і".

Однією з родзинок альбому є незвичайне використання губної гармоніки, партії якої виконав фронтмен гурту Юрій Верес. В пісні "В моїх снах" гармоніка спочатку співає лірично та фолково, а потім проникливо імітує звучання акордеону.

До останньої хвилини під питанням була участь у записі флейтиста Амадея Ротбарта, але він знайшов можливість і спеціально прилетів з Німеччини для накопичення своїх креативних партій.

Іншою родзинкою стало використання скрипки та віолончелі у пісні "Якщо бачиш", завдячуючи чому композиція набула особливої глибини. Для запису були запрошені чудові музиканти Андрій Ставицький та Арсеній Ставицький.

Також творчо та натхненно підійшли до процесу запису ритм-секції Дмитро Бакрив та Сергій Спатарь, генеруючи безліч дублів та партій.

Над загальним звучанням альбому працювали талановитий музикант та гітарист Віктор Чернецький, а також звукорежисер Сергій Сілаков. У результаті платівка слухається так, як того прагнули учасники групи.

Деякі з пісень, такі як "Там, за горами" та "Пити треба менше", вже присутні в одному з попередніх альбомів, але музиканти вирішили перевидати ці композиції у нових аранжуваннях.

 • Юрій Верес - автор пісень, вокал, губна гармоніка (3, 5, 7), бек-вокал, акустична гітара, дизайн обкладинки;
 • Віктор Чернецький - гітара, аранжування, звукорежисура, зведення;
 • Дмитро Бакрив - бас-гітара (крім 5), бек-вокал (7);
 • Сергій Спатарь - ударні (крім 2, 5);
 • Сергій Робулець (Амадей Ротбарт) - флейта (3, 4, 6, 8);
 • Андрій Ставицький - скрипка (2);
 • Арсеній Ставицький - віолончель (2);
 • Сергій Сілаков - мастеринг, звукорежисура, зведення.

Купуйте альбом "Плине час" на сторінках популярних онлайн-сервісів:

Також ви можете знайти альбом "Плине час" гурту "Кам'яний гість" у наступних сервісах та додатках: TikTok, Alibaba, AMI Entertainment, Anghami, audiomack, Boomplay, Claro, Deezer, Facebook Audio, Youtube Music, iHeart Radio, iTunes, KKBOX, Kuack, NetEase, Neurotic Media, Pandora, Napster, Shazam, Slacker, SoundExchange, Spotify, Tencent, TouchTunes, United Media Agency, Tidal та ін.