Зробимо добру справу та підтримаємо Громадське радіо!

Команда «Громадського радіо» запустила новий проєкт «ДрайвТаймКиїв» (#DriveTimeKyiv). Це важлива програма про Київ не лише для киян. В ній ставляться прямі запитання владі, висловлюються різні думки щодо вирішення проблем міста, проходять дискусії активістів та чиновників, досліджується минуле та піднімаються питання мабутнього столиці.

Святкуймо разом 22-й день народження гурту «Кам’яний гість»!

22 жовтня 2020 рок-гурт "Кам'яний гість" запрошує вас у клуб "Docker-G Pub" на святкування свого 22-го дня народження!

Цього вечора музиканти виконають композиції, які протягом багатьох років приводять в захват слухачів та шанувальників гурту, а саме: «Там, за горами», «Горизонтом до небес», «Шато-Гайар»,  «Блюз шамана» та інші.

Також на концерті пролунають пісні зі славнозвісного проекту «Класика року в українському стилі», у якому гурт «Кам’яний гість» виконує українською найвідоміші хіти таких рок-легенд як «The Beatles», «The Doors», «Creedence Clearwater Revival», «Slade», «Rainbow», Дженіс Джоплін, Боба Ділана, Гері Мура.

12 липня музиканти гурту Кам'яний гість в етері Громадського радіо

12 липня вмикайте Громадське радіо та слухайте прямий етер програми "Пора року" з Андрієм Куликовим та музикантами гурту Кам'яний гість. Будемо розповідати про історію запису альбому "Плине час". Початок о 17:07.

Альбом Плине час вже в онлайні!

Друзі, з радістю представляємо вам наш новий альбом "Плине час"!
Останні місяці ми активно працювали в студії над зведенням та мастерингом платівки, намагаючись досягти найбільш цікавого звучання.
Цей реліз суттєво відрізняється від CD-версії, яку наш гурт презентував нещодавно.
"Плине час" - один з найліричніших та найпозитивніших альбомів гурту "Кам'яний гість".
Платівка містить 8 треків, кожен з яких представляє собою окрему історію. Разом вони утворюють єдину сюжетну лінію з певними етапами розвитку і кульмінацією.
У текстах пісень музиканти піднімають такі важливі теми, як віра та надія, життя та смерть, мир та війна, зустріч та розставання, натхнення та любов. Також в альбомі знайшлося місце для іронії та гумору.

Coming soon 🥁

Готуємо платівку "Плине час" до офіційного релізу. Незабаром цей альбом гурту "Кам'яний гість" з'явиться на сторінках популярних інтернет-майданчиків та сервісів.

Онлайн-реліз буде суттєво відрізнятися від CD-версії, яку наш гурт презентував взимку. Пісню "В моїх снах" ми повністю переписали, а в деяких інших композиціях вирішили оновити треки вокалу, гітар та барабанів. Загальне звучання альбому також буде зовсім новим.

Дмитро Бакрив - бас-гітара
Сергій Робулець - флейта
Юрій Верес - автор пісень, вокал, акустична гітара
Віктор Чернецький - гітара
Сергій Спатарь - барабани, перкусія

Кам'яний гість - малюнок. Автор - Дмитро Бакрив