Святкування дня народження гурту Кам'яний гість під звуки незвичайних інструментів та спів шамана

4 листопада у столичному клубі "Docker-G Pub" рок-гурт "Кам'яний гість" святкуватиме свій 23-й день народження!
На цю подію ми чекали цілий рік, і не дарма! Музиканти приготували для вас особливий святковий концерт! Він буде по-осінньому різнобарвним, натхненним та драйвовим!
На вас очікують прем'єри зовсім нових пісень, що були написані протягом цього року. Також вперше зі сцени пролунає композиція "Твоя дорога", яка до цього наживо виконувалася тільки на вулицях міста Прип'ять, де "Кам'яний гість" знімав своє нове відео.

Подкаст програми Пора року з'явився на Патреоні!

Якщо ви ще не слухали програму "Пора року" на "Громадському радіо", дуже радимо це зробити. Адже тут звучить багато такої якісної української музики, яку ви не почуєте в етері інших радіостанцій. Ведучий програми Андрій Куликов завжди підбирає для своїх слухачів тільки ексклюзивний аудіоконтент. У програмі — гості-музики та не музики, розкриття таємниць рок-музики, змога для слухачів висловити ставлення до музики й до подій, що відбуваються в Україні та довкола.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи представляємо вам нове відео гурту Кам'яний гість на пісню "Твоя дорога", що присвячується місту Прип'ять та трагічним подіям 1986 року. З любов'ю та безмежною вдячністю вклоняємося всім героям-ліквідаторам за те, що цей світ все ще існує. Ми пам'ятаємо...
 

Прем'єра нової пісні гурту Кам'яний гість в етері Громадського радіо

25 квітня 2021 о 17:07 вмикайте "Громадське радіо" та слухайте прямий етер з музикантами гурту "Кам'яний гість" у програмі "Пора року" з ведучим Андрієм Куликовим. Презентуватимемо вам наш новий сингл "Твоя дорога", присвячений місту Прип'ять та подіям 35-річної давнини. А музичне відео на цю пісню, яке ми знімали у Зоні відчуження, представимо вам 26 квітня. Про це та багато іншого розповідатимемо сьогодні у студії "Громадського радіо".

Слухати онлайн: https://hromadske.radio/

Частоти: Київ - 99,4 FM; Волноваха - 103.8 FM; Краматорськ - 90,9 FM; Маріуполь - 89,1 FM; Біловодськ - 92,6 FM; Зоринівка - 103,70 FM; Білолуцьк - 100,00 FM; Старобільск - 90,20 FM; Лисичанськ - 87,70 FM; Арциз - 105,90 FM; Захарівка - 89,80 FM; Гірник - 91,4 FM; Бахмутівка - 98,1 FM.

Зробимо добру справу та підтримаємо Громадське радіо!

Команда «Громадського радіо» запустила новий проєкт «ДрайвТаймКиїв» (#DriveTimeKyiv). Це важлива програма про Київ не лише для киян. В ній ставляться прямі запитання владі, висловлюються різні думки щодо вирішення проблем міста, проходять дискусії активістів та чиновників, досліджується минуле та піднімаються питання мабутнього столиці.

Дмитро Бакрив - бас-гітара
Сергій Робулець - флейта
Юрій Верес - автор пісень, вокал, акустична гітара
Віктор Чернецький - гітара
Сергій Спатарь - барабани, перкусія

Кам'яний гість - малюнок. Автор - Дмитро Бакрив