Coming soon 🥁

Готуємо платівку "Плине час" до офіційного релізу. Незабаром цей альбом гурту "Кам'яний гість" з'явиться на сторінках популярних інтернет-майданчиків та сервісів.

Онлайн-реліз буде суттєво відрізнятися від CD-версії, яку наш гурт презентував взимку. Пісню "В моїх снах" ми повністю переписали, а в деяких інших композиціях вирішили оновити треки вокалу, гітар та барабанів. Загальне звучання альбому також буде зовсім новим.

З Новим роком та Різдвом!

 
Друзі, ми вирішили поділитися з вами фрагментами композицій з нового альбому "Плине час" гурту "Кам'яний гість". Повні версії пісень ви почуєте завтра (5 грудня) на концерті, який відбудеться у клубі "Docker-G Pub". Початок о 21:00.
Й хоча офіційний реліз платівки заплановано на початок 2020 року, ви зможете отримати новий альбом раніше, безпосередньо на презентації.
Звертаємо вашу увагу на те, що подія проходитиме у клубі "Docker-G Pub", який знаходиться на Подолі, а не на Оболоні. Адреса закладу: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 5/13. Чекаємо на вас!
Залишилося не так багато вільних місць. Поспішайте замовити квитки прямо зараз: https://kiev.karabas.com/ua/kam-yanij-gist-1/

Допоможемо маленькій принцесі!

Друзі, важлива новина!
Музиканти гурту Кам'яний гість вирішили продовжити добру традицію й провести презентацію нового альбому у якості благодійного заходу!
Цього разу допомагатимемо маленькій принцесі Софії. Діагноз: ДЦП та Синдром Веста (злоякісна епілепсія). Маленька Героїня регулярно займається з інструктором ЛФК, з тренером в басейні, з логопедом, зі спеціальним педагогом, а також - іпотерапією. Це надлюдський титанічний труд як для дівчинки, так і для її батьків. Але він приносить неймовірні результати - Софія активно прогресує на одужання!

Друзі, нагадуємо, що найближчого четверга відбудеться презентація нового альбому гурту "Кам'яний гість". Чекаємо на вас 5 грудня у клубі "Docker-G" pub. Початок о 21:00.

Дмитро Бакрив - бас-гітара
Сергій Робулець - флейта
Юрій Верес - автор пісень, вокал, акустична гітара
Віктор Чернецький - гітара
Сергій Спатарь - барабани, перкусія

Кам'яний гість - малюнок. Автор - Дмитро Бакрив