30.05.2010 - с.Копачив

Парк "Киевская Русь". День Киева. Фестиваль "Правильный рок". с.Копачив, Обуховский р-н, Киевськая обл., 34 км от Киева. Начало концерта в 16:00. Выступление группы "Кам’яний гість" в 19:25

На День Києва – 29-30 травня - у «Парку Київська Русь» свої музичні програми презентують 30 українських рок-гуртів. Сучасну культуру поєднуватимуть із слов’янським середньовічним колоритом: народні забави, масові гуляння, показ історичного костюму доповнюватимуть програму святкування дня Києва у Парку.

«У Дні Києва у Парку відбудеться символічна зустріч двох культур - сучасного Києва і Давньої Русі. І в цьому допоможе саме рок-концерт. На території Дитинця музиканти звернуться до глядачів на близькій – сучасній мові музики. Сучасна молодь - не гірше, ніж молодь, скажімо, X століття. І хоча не всім поки що близька культура Давньої Русі, сподіваємося, що рок-фестиваль зробить її доступною, і молодь зможе вмістити її у своїй свідомості», - каже Володимир Янченко, автор проекту «Парк Київська Русь», президент БО «Слов’янський фонд».

У «Днях сучасного Києва в середньовічному місті» візьмуть участь рок-гурти з Києва, Вінниці та Одеси -  «Гражданин Топинамбур», «Біла вежа», «Sunrise», «Інший день», «Dimicandum», «Царське село», «Ин Тим», «По той бік», «Witch Hunte», «Never-seen», «Троада», «Лепрекон», «Dreems of victory», «Ренесанс», «Black Angels», «Dionis», «Audiobay», «Кам’яний гість», «Южный крест» та інші.

«Ми хочемо зібрати шанувальників рок-музики у «Парку Київська Русь» для того, щоб, слухаючи музику та відпочиваючи, молодь мала змогу ненав’язливо долучитися до культури Давньої Русі. Альтернативна музика існувала в різні часи.У День Києва кожний колектив виконає 4-5 пісень За глядацькими симпатіями ми оберемо хед-лайнерів, які у майбутньому зможуть виступити на одній сцені з легендами рок-музики», - розповідає Лариса Болдирева, керівник продюсерської агенції «Апріорі».

Організатори обрали найсильніші групи із понад 100 претендентів, різних за стильовими напрямками: як більш класичний speed, power и atmospheric metal, так і непередбачуваний фолк, СКА і поп-рок.

Також 29-30 травня у рамках «Дня сучасного Києва в середньовічньому місті» відбудеться ярмарок майстрів, майстер-класи з народних ремесел, середньовічний тир (традиційний лук, метання ножів тощо), народні ігри та забави.

Крім того, до програми святкових заходів включені конні театри і святковий феєрверк.

Довідка: протягом року в рамках III Міжнародного фестивалю «Парк Київська Русь» пройдуть богатирські битви ХІ, ХІІ і ХV століть, лицарські турніри, День Києва, День Ярила, Медовий спас, фестиваль каскадерів, зустріч Бабиного літа, лучний турнір та інші видовищні заходи.Розташування "Парку Київська Русь" на карті:
urkmap