16.04.2010 - г.Киев

16 апреля (20:00) в клубе киевском "Штольня" (ул.Потехина, 12) состоится совместный концерт групп "Ярра" и "Кам’яний гість".

Культовий клуб «Underground pub Штольня» - це унікальний формат у клубній культурі столиці. Ми цінуємо справжнє, нове та минуле, а тому поєднали кращі риси національного смаку та європейської якості.
-    І нічого зайвого – пафосу чи обмежень!

Ми відкриваємо нові грані сучасного відпочинку, бо «Штольня» - це осередок мистецтва і  позитивного настрою.

«Штольня» - це  не тільки  демократична атмосфера , а й наймасштабніша  серед  українських пабів-клубів сцена. Технічне оснащення клубу  (світло та звук)  та розміри сцени дозволяють приймати артистів міжнародного масштабу.
Саме тому в 2009 році «Underground pub Штольня » обрали легенди світової рок-музики – NAZARETH та SUPERMAX.  А вже сьогодні заплановано ряд знакових концертів та подій. Головне - завжди якісна музика і живий звук!

Ми чекаємо на Вас з діловими партнерами за бізнес-ланчем, а ввечері  - на концерті улюбленого артиста. Лише спробуйте поєднати витвори нашого шеф-кухаря із живою музикою – це і є справжня гармонія душі і тіла…

Це саме те, що Ви насправді любите! Це культовий заклад, де немає обмежень за форматами та напрямками.  Завжди якісний Рок-н-рол, Джаз  і Блюз, Диско і Хіп-хоп, найкращі кінострічки минулого століття, футбольні баталії і боксерські поєдинки – вибір лише за вами.